Довірте домробітниці генеральне прибирання весною.


Весна приносить із собою не тільки довгоочікуване тепло, але і не саму приємну необхідність - робити в будинку генеральне прибирання. І квартира, і тим більше приватний будинок потребують ретельного наведення порядку. І, звичайно, в даному випадку прибирання передбачає значно більше, ніж наведення візуальної чистоти.


Гардероб і взуття. Зимову вовняну і верхній одяг слід здати в хімчистку. Зимове взуття - почистити, обробити відповідними засобами, провітрити і прибрати в ящики.


Сухе прибирання. «Пройтися» мітелкою потрібно за всіма горизонтальних поверхнях, стінах, книжкових полиць, серванти, світильників, предметів декору, високі меблі, в приватних будинках - камінів, сходів. Позбутися від пилу варто і в коморах, кухонних та інших шафах. М'які меблі і килими необхідно добре пропилососити.


Штори. Тюль і гардини накопичують багато пилу, тому стежити за їх чистотою особливо важливо. Поки штори будуть в хімчистці або пранні, слід витерти і перевірити міцність карнизів.


Вікна. Вимиті з обох сторін вікна запустять в приміщення більше світла.


Рослини. Освіжаючий «душ» допоможе домашній флорі виробляти більше кисню.


Дезінфекція. Щоб в будинку не з'явився грибок і пліснява, плитку і сантехніку на кухні, у ванній і туалеті потрібно періодично обробляти спеціальними засобами. Профілактична чистка труб також буде доречна.


Вологе прибирання. Після закінчення основного масиву домашніх робіт приходить черга миття підлог і обробки поверхонь меблів засобами, що відповідають типу покриття.


А тепер головне питання - як знайти час і сили для такого обсягу робіт? Навіть при посильної допомоги всіх домочадців, генеральне прибирання розтягнеться не на один день, віднявши при цьому і настрій, і сили, і час, який можна провести з сім'єю і друзями. Ось, чому запросити домробітницю для проведення генерального прибирання - рішення правильне і обґрунтоване. Крім того, порядок, наведений професійної помічницею по дому, значно легше підтримувати згодом.


У Києві вихід домробітниці коштує від 500 грн. залежно від досвіду та кваліфікації, . При цьому, в залежності від потреб та площі житла, можна замовити як разовий прихід домробітниці, так і регулярний, наприклад, кілька разів на тиждень.

Просмотров: 14

Недавние посты

Смотреть все

Звоните:   

2007-2020, TM "Nanny" и "Первое Агентство Няня" © Все права защищены.

  • Viber_phone_call_telephone_6628
  • telegram_icon-icons.com_53603
  • facebook_messenger_22989
  • whatsapp_socialnetwork_17360
  • Facebook Social Icon
  • g
  • YouTube Social  Icon
  • Twitter Social Icon