Наші поради: Як підготувати дитину до нової няні


Ці поради можуть допомогти дитині пристосуватися до приходу нової няні.

Якщо ви змінили місце проживання та розлучилися зі своєю старою нянею або маєте потребу в заміні на ніч, коли ваша звичайна няня зайнята, або просто вирішили запросити на допомогу по догляду за малюком нової людини - погодьтеся, що це може бути джерелом тривоги і страху для вашого малюка. Підготовка дитини заздалегідь до зустрічі з нянею - це найкращий спосіб отримати гарантію, що все пройде гладко.

Інформація: Діти не люблять, коли батьки залишають їх, нехай навіть ненадовго, тому не дивуйтеся, якщо прихід няні засмутить їх. Побудьте зі своєю дитиною перед тим, як піти з дому і обов'язково розкажіть йому про те, коли повернетеся. Дуже важливо створити оптимістичний настрій на їх майбутню "пригоду" з нянею.

Час: Деякі діти повільно звикають до людей або просто сором'язливі. Для того щоб перехід до нової няні пройшов гладко, домовтеся про проведення вашої нянею деякого часу з вашою дитиною, поки ви ще вдома. Якщо ваша няня не може приїхати для окремої такої зустрічі, попросіть її прибути до вас принаймні за півгодини до вашого відходу. Контакт вашої дитини з нянею у вашій присутності дозволить і дитині, і няні відчути себе більш комфортно один з одним.

Участь: Попросіть дитину допомогти підготуватися до візиту няні. Ваша дитина може сам вибрати іграшки та книги для ігор та занять з нянею. Це потягне їх. Візьміть дитину з собою в магазин і попросіть його допомогти з вибором закусок для нього і няні. Дітей старшого віку можна залучити до підготовки списку контактної інформації на екстрений випадок. Старші діти також можуть планувати спільні з нянею заходи: вибір фільму для перегляду, підбір настільних ігор.

Організація: Перехід пройде без проблем, якщо у вашій няні буде доступ до всього необхідного для занять з дитиною. Вона повинна знати, де зберігаються іграшки та ігри, ніж любить перекушувати дитина, які розповіді і казки він любить слухати і які ритуали важливо дотримуватися перед сном.

Обов'язково розкажіть няні, як включається ваш телевізор та інша техніка. Ніщо не завадить няні і дитині більше, ніж неможливість спільного перегляду запланованого відео.Чи подобається няня вашій дитині?

Іноді навіть після цих рад, незважаючи на всі ваші зусилля, ваша дитина і няня просто не сходяться. Наприклад, няня виявилася дуже гучного або суворої для вашої дитини або ваша дитина може бути дуже активна для неї. Незалежно від причини, не тисніть на няню або дитини.

Це не завжди очевидно, коли дитина незадоволений нянею. Ось кілька ознак, за якими можна визначити, що дитині недобре з цієї нянею.

Надмірний плач: Якщо вашій дитині дійсно комфортно з нянею, він не повинен бути сумним або засмученим частіше звичайного.

Хвороба: Якщо ваша дитина скаржиться на біль внизу живота прямо перед приходом няні, це може бути симптомом того, що няня не користується популярністю.

Агресія або хитрості: Якщо ваша дитина відкрито грубить няні або час від часу влаштовує їй неприємності - значить їхні стосунки не складаються.


Якщо ви помітили ці ознаки, може допомогти ваша бесіда з дитиною про його страхи і проблеми. Часом це просте непорозуміння, але іноді і сигнал про серйозне зіткнення особистостей, яке можна усунути тільки змінивши няню на іншу.

Просмотров: 0

Недавние посты

Смотреть все

Звоните:   

2007-2020, TM "Nanny" и "Первое Агентство Няня" © Все права защищены.

  • Viber_phone_call_telephone_6628
  • telegram_icon-icons.com_53603
  • facebook_messenger_22989
  • whatsapp_socialnetwork_17360
  • Facebook Social Icon
  • g
  • YouTube Social  Icon
  • Twitter Social Icon