Поради початківцям бебісіттерам


Ці поради для початківців допоможуть вам почувати себе впевненіше вже на першому місці роботи. Пам'ятайте, доглядаєте ви за дітьми старшого віку або зовсім немовлям, ви завжди повинні ставитися до їх безпеки максимально серйозно. Ваше завдання спостерігати за дітьми, а не розмовляти по телефону, сидіти в інтернеті або дивитися телевізор.

Хороша ідея - пройти курси навчання з надання першої медичної допомоги, перш ніж почати працювати бебісіттером. Якщо у вас будуть ці навички, ви будете впевнені, що ви можете впоратися з будь-якої надзвичайної ситуації.

Користуйтеся чек-листом бебісіттера: Нехай батьки дитини заповнять його перед відходом. Зазвичай такий чек-лист включає контактну інформацію, номери телефонів, номери екстрених служб, розклад для дітей і будь-яку іншу важливу інформацію. Додайте чек-лист на видному місці в квартирі.

Перевірьте безпеку: Прогуляйтеся з батьками по всьому будинку. Дізнайтеся, де знаходиться аптечка. Подивіться розташування всіх виходів і переконайтеся, що ви знаєте, як працюють всі віконні і дверні замки.

Замкніться: Після того, як батьки залишать вас наодинці з дітьми, закрийте всі двері і вікна. Перед тим як піти з дітьми на прогулянку у двір, в парк або бібліотеку, закрийте всі двері і візьміть ключ від будинку з собою.

Будьте обережні на прогулянці: Якщо ви йдете з дитиною, в будь-якому місці, тримайте його за руку і гуляйте з ним у внутрішніх дворах будинків, ходите по тротуарах. Не дозволяйте дітям бігти попереду вас або йти позаду вас, весь час контролюйте їх.

Не беріть на себе більшої відповідальності, ніж та, з якою ви впораєтеся: Якщо ви відчуваєте себе комфортно тільки тоді, коли доглядаєте за старшими дітьми - не беріться за роботу по догляду за немовлятами. Батьки завжди шукають нянь, які відчувають себе впевнено і комфортно, виконуючи свою роботу. І напевно ви отримаєте більше пропозицій, якщо чесно будете говорити про свої сильні і слабкі сторони.

Завжди розповідайте батькам дитини про всі деталі вашої роботи бебісіттером: Вони повинні знати, у кого ви працюєте, як зв'язатися з вами і коли чекати вас додому.

Запитайте про алергію: Завжди запитуйте батьків: чи є у дитини на що-небудь алергія.

Дізнавайтеся правила ігор: Запитайте батьків, у що діти можуть грати, якщо вони гуляють на вулиці.

Слідкуйте за розкладом: Уточніть у батьків час прийому їжі і коли діти повинні бути в ліжку. Не збивайтеся з графіка, дотримуйтеся режиму - діти дуже відчувають, коли вони, а не дорослі контролюють ситуацію.


Найголовніше, пам'ятайте: ніколи не залишайте дітей без нагляду, особливо біля води або інших небезпечних для дітей місць. Дитині достатньо кількох секунд, щоб впасти в воду або зі сходів.

Просмотров: 4

Недавние посты

Смотреть все

Звоните:   

2007-2020, TM "Nanny" и "Первое Агентство Няня" © Все права защищены.

  • Viber_phone_call_telephone_6628
  • telegram_icon-icons.com_53603
  • facebook_messenger_22989
  • whatsapp_socialnetwork_17360
  • Facebook Social Icon
  • g
  • YouTube Social  Icon
  • Twitter Social Icon