Поради як організувати пошук няні


Оголошення: "Допоможіть! Потрібна няня! " не створить черги з кваліфікованих кандидатів у ваших дверей. Якщо у вас є діти, втеча з дому навіть на нетривалий час вимагає планування. Хороші няні користуються великим попитом, так що вам доведеться думати, як роботодавцю і знайти способи для залучення й утримання кращих кандидатів для цієї роботи.
Ось кілька порад для отримання тієї няні, яку ви хочете і тоді, коли ви хочете.


Плануйте заздалегідь. Няні так само, як і ви планують своє життя і робочий час. Зазвичай хороший персонал має графік зайнятості подібно перукарям або особистим тренерам і те, що ви закріпіть за собою дату в календарі няні забезпечить вас фахівцем.


Нехай у вас буде план B. Добре, якщо у вас будуть налагоджені контакти хоча б з двома нянями, які влаштовують всіх членів вашої родини. Тоді, якщо ваша основна няня буде зайнята, ви зможете зателефонувати інший.

Попросіть поділитися контактами інших батьків.

Якщо вам попадаються списки дитячих вихователів в школах та літніх таборах з контактною інформацією - збирайте цю інформацію заздалегідь

Перед відходом вашої няні, домовтеся з ним про наступний день, коли він вам знадобиться. Адже часто ви вже знаєте заздалегідь, коли це трапиться.

Запропонуйте регулярний графік роботи вашої няні. Якщо вас повністю влаштовує цей фахівець, чому б і ні? Одного виходу в тиждень може бути і багато, але один або два рази на місяць - може виявитися хорошим варіантом для обох сторін. Якщо ви плануєте користуватися послугами няні ввечері третин суботи кожного місяця - домовтеся про це.


Радимо вам уникати таких ситуацій:

Чи не скасовувати в останню хвилину вихід няні. Адже вона вже запланувала виконати свою роботу в цей день і чекає дохід. У разі скасування ви залишаєте цю людину без роботи і без грошей. Навряд чи в такому випадку він погодиться прийти до вас наступного разу.

Чи не домовляйтеся відразу з двома кандидатами на один вечір. Якщо ви плануєте вихід няні, дочекайтеся відповіді від одного, перш ніж дзвонити другого.

Не чекайте до останньої хвилини. Ви можете просто не знайти хорошу няню за дуже короткий час.