Співбесіда з нянею: чого батьки не хочуть почути?


Як зрозуміти, що няня підходить дитині і вам? 70% впевненості повинно виникнути після співбесіди, інші 30 прийдуть з часом. Що батьки хочуть почути від няні - зрозуміло, а от яка інформація, почута від потенційної няні, навпаки, закриє для неї двері у ваш будинок? Поговоримо про помилки горе-претендентів.


Язик мій - ворог мій - говорить прислів'я, і ​​щодо співбесід ця істина просто непорушна. Отже, подивимося, які фрази по праву насторожують батьків.


«Нянею я працюю тимчасово: іншої роботи поки немає»

Здорові амбіції - це добре, але навіщо повідомляти про них батькам, які розраховують знайти в особі няні надійного, відповідального працівника, повністю відданого своїй справі? Звичайно, няня не буде ставитися до малюка так, як мама і тато, але все ж любити свою роботу вона повинна. Батькам важливо точно знати, що в найближчі 3-6-12 місяців няня нікуди не дінеться, буде помічником для них і турботливим вихователем для дитини.


«Я б не хотіла розповідати про свою сім'ю» / «Ви тільки послухайте, що мені сьогодні сказав чоловік ...»

Надмірна балакучість, так само як і гнітюча мовчазність, - крайнощі, яких краще уникати будь-няні. Якщо няня йде від розмови про свою сім'ю, має сенс припустити, що там не все гладко, а це може позначитися на стані няні під час роботи (вона може бути розсіяною, похмурої, загальмованою, що зовсім недоречно при роботі з дітьми). І, навпаки, є няні, і таких більшість, які охоче діляться з роботодавцями подробицями свого приватного життя. Як правило, це скарги і обурення. Часто після порції такої інформації слідують прохання позичити грошей, видати аванс, раніше відпустити з роботи і інші малоприємні моменти. Не дозволяйте чужим проблемам входити в своє життя, краще припинив таку можливість прямо на співбесіді.


«У вільний час люблю дивитися серіали. Це розслаблює".

Захоплення та інтереси няні можуть відбитися на якості її роботи. Тому батьки повинні бути на чеку, почувши про улюблені серіали, телевізійних шоу, комп'ютерних іграх та інших слабкостях, яким няня може піддатися на шкоду турботі про малюка. Хіба мало, який час вона вважає вільним: може, коли дитина спить, або коли йому можна вручити олівці і надати свободу творчості? Згадуючи свої хобі, няні бажано назвати ті, що дадуть їй цінності в очах батьків, наприклад, вивчення іноземної мови, рукоділля і т.д.